قوانین و مقررات

کاربر گرامی قبل از عضویت در سامانه و استفاده از خدمات توصیه میشود قوانین موجود در این موافقتنامه را مطالعه نمائید. این قوانین برداشت نهایی از سیاست امنیت اطلاعات ( آوانس ) است که با در نظر گرفتن احترام میان حقوق سایر کاربران و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی افراد و کلاه برداری در سایت تهیه و تنظیم شده است این توافقنامه در هر زمان می تواند با ارسال یک نسخه تجدید نظر شده در وب سایت ما اصلاح شود.

مدیریت آوانس

مدیریت سایت ( آوانس ) در ایران است و این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد ، اگر کاربری اقدام به پرداخت وجه معامله محصولات غیر قانونی کند اطلاعات کاربر برای رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارسال خواهد شد.

شرایط استفاده

استفاده و انتشار ویروسهای اینترنتی برای سوء استفاده از حساب های کاربران ( آوانس ) غیرقانونی است و در صورت مشاهده موضوع از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود کاربر موظف است در سایت خود اطلاعات کامل بخش پشتیبانی اعم از : تلفن تماس ، آدرس ایمیل و یا بخش تماس با ما جهت ارائه پشتیبانی به پرداخت کنندگان قرار دهد ، در غیر این صورت در صورت مراجعه پرداخت کننده جهت دریافت پشتیبانی خدمات اطلاعات تماس کاربر به پرداخت کننده ارسال خواهد شد. کاربران می بایست برای دریافت وجه و درخواست تسویه حساب، حساب بانکی ثبت شده بنام صاحب اکانت داشته باشند. بدیهی است که سامانه ( آوانس ) از انتقال وجه اعضایی که نام مالک اکانت ( آوانس ) با نام صاحب حساب بانکی مغایرت داشته باشد خودداری می کند

درباره ما

استارتاپ آوانس در حوزه UBI (بیمه بدنه مبتنی بر زمان و مسافت) فعالیت می کند و فروش بیمه نامه های زمانی و جاده ای، استعلام و پرداخت خلافی و رزرو طرح ترافیک از جمله خدمات آوانس هستند.

لینک های مرتبط

تماس با ما

آدرس: تهران، دانشگاه شهید بهشتی

تلفن: ٠٩٠٣٣٥٨٥٤٣٠

فکس: ٢٢٤١٠٤٧٧-۰۲۱

عضویت در خبرنامه